Stosowanie ParaProtex

„Zanim rozpocznę właściwą kurację leczniczą, wszyscy moi pacjenci przechodzą fundamentalny etap przygotowawczy – gruntowne oczyszczenie z zatruwających organizm pasożytów. Stosuję ParaProteX…

…ParaProteX podawałam z powodzeniem u dzieci i u niemowlęcia (1 roczek) w celu usunięcia pasożytów jelitowych – owsików. Dawka była odpowiednio mniejsza, a kuracja rozpoczęła się stopniowo od ¼ tabletki…”  – Prof. Valeria Sedlak-Vadoc

Stan, w jakim przeważnie stosuje się ParaProteX™ z uwagi na jego cenny ziołowy skład, to zagrzybienie organizmu oraz zatrucie toksynami baterii, grzybów, wirusów i pasożytów. Działanie ParaProteX™ to m.in grzybobójczy, przeciw CANDIDA ALBICANS i innym grzybom, antyseptyczny, przeciw pasożytom, bakteriom i wirusom, wspomaga naturalne siły obronne organizmu oraz działa oczyszczająco.

Składniki ziołowe ParaProteX mają działanie napotne, moczopędne i przeczyszczające układ jelitowy oraz moczowy.

Pomagają zapobiegać problemom układu trawienia m.in.:

– chroniczna biegunka,

– niestrawność, nieżyt żołądka,

– kolka, nudności, wymioty,

– zaparcia, hemoroidy, krwotoki z odbytu,

– zgaga, nadkwasota, refluks,

– zatrucie pokarmowe,

– żółtaczka, choroba pęcherzyka żółciowego,

– wrzody dwunastnicy i żołądka, helicobacter pylori,

– pasożyty jelitowe i w wątrobie, przywry, lary robaków, lamblie, owsiki

Grzybice i Drożdżyce takie jak: Candida, Aspargillus, Trichophyton, Epidermophyton, Pleśnica, “Stopa atlety” – grzybica stóp.

Wirusy takie jak:

– wirusowe zapalenie wątroby,

– opryszczka HERPES Simpleks,

– grypa,

– wirus brodawczaka,

– NOCARDIA ASTEROIDES (wykrywane przy chorobie Parkinsona)

– COXSACKIE (wykrywane przy chorobach mózgu, epilepsja, schizofrenia, inne)

– zwierzęce wirusy: Toksoplazmoza (Toxoplasma gondii),

Infekcje i zakażenia bakteryjne:

– gronkowiec:

– złocisty Staphylococcus aureus (infekcje zębów, wrzody, choroby serca)

– skóry Staphylococcus epidermidis (atakuje skórę i błony śluzowe)

– w mleku Staphylococcus lactis,

Staphylococcus mitis (infekcje zębów, płuc, wrzody, sztywne kolana)

Staphylococcus pneumoniae (zapalenie płuc, zapalenie ucha środkowego)

Staphylococcus pyogenes (ropotwórczy, infekcje dziąseł i zębów)

Staphylococcus pneumoniae (zapalalenie płuc)

paciorkowce,

Coli Escherichia (pałeczka okrężnicy),

róża,

– pałeczka Klebsiella scleromatis,

Legionella,

Salmonella,

pałeczka czerwonki,

wstrząs septyczny – sepsa (posocznica),

pneumokoki,

meningokoki,

trąd,

kiła (syfilizam),

– cholera i wiele innych.

Gram dodatnie bakterie takie jak:

Gronkowiec, Staphylococcus, Listeria monocytogenes.

Gram ujemne bakterie takie jak:

Coli Escherichia (pałeczka okrężnicy), Pałeczka Klebsiella scleromatis,

Legionella, Salmonella, Pałeczka czerwonki, Cholera Pseudomonas.

Pasożyty (robaki) takie jak: Histolytica Entameby (Ameboza, amebiaza, pełzakowica (czerwonka pełzakowa), Chlamydia (zapalenie spojówek lub narządów rodnych, zakażenie na pływalni, też jaglica, bielmo, astma), Fasciolopsis buskii (przyczyna powstawania: cysta, guzy i rak), Toksokaroza (Toxocara canis, Toxocara cati), tasiemiec, owsiki, lamblie (Lumbricoides), glisty, obleniec, Tęgoryjec,

Składniki ziołowe ParaProteX mogą pomagać w takich chorobach jak:

alergia, astma, zapalenie oskrzeli, zapalenia płuc, gruźlica, zatkane zatoki, zapalenie ucha środkowego, bakteryjny katar, znużenie, zmęczenia, osłabienie, zęba, wrzody, rany, owrzodzenia ust, opryszczka, dentystyczna infekcja, parodontoza, słabe dziąsła, próchnica, szkorbut, ból gardła, ból głowy, zły nastrój psychiczny, depresja, nerwica, apatia, paraliż, atak histerii, epilepsja (padaczka), autyzm, zapalenie opon mózgowych (porażenie, mózgowe), stany emocjonalne, panika histeria, fobia, strach fibromialgia – fibromyalgia), zmęczenie, mononukleoza, bolerioza, bruceloza, blednica, anemia, ukąszenia owada, kurzajki, czkawki, podagra (dna) i piasek w nerkach, ból stawów, artretyzm, reumatyzm, nerwobóle, ischias, zwichnięcie, zapalenie skóry, egzema, łuszczyca, ropne rany, cięcia, owrzodzenia, wrzody, zgorzele, sucha pękająca skóra, starzejąca się szybko skóra, grzybica stóp, utrata głosu lub częściowy zanik słuchu, zdzwonieni w uszach, głuchota…

ParaProteX™ a szczególnie jego ziołowe składniki, mogą również przyczynić się pozytywnie do wspomagania leczenie klasycznego w takich przypadłościach jak np.: bezpłodność, brak miesiączki u młodych kobiet, poronienia i martwe porody, w leczeniu gruźlicy skóry, przy pluciu krwią na tle gruźlicy, przy wewnętrznych krwotokach, w cukrzycy, przeciw skazie limfatycznej, krzywicy, rozmiękczeniu dziąseł (parodontozie), w miażdżycy tętnic mózgu, w cukrzycy, nadciśnieniu, w skazie wysiękowej i wielu innych chorobach infekcyjnych.

Stosowany u zwierząt

Sent: Wednesday, October 25, 2006 2:30 PM

Witam mam takie pytanko. Mam psa a właściwie roczna suczkę bulterierkę białą i jak to u psów tej rasy ma ona problem ze skórą. Jest to plama zaczerwieniona na grzbiecie, z którą walczę u różnych weterynarzy od dłuższego czasu- niestety bez skutku. Z badań wynika, że jest to gronkowiec złocisty.

Z Internetu dowiedziałem się o ParaProteX kupiłem go i podaję mojej suczce od miesiąca. Widać poprawę, bo miejsce chore zarasta ładnie sierścią i plama bieleje.

Mam jednak pytanie o dawkowanie tego suplementu dotychczas podawałem jej 2 tabletki rano i wieczorem. Suczka ma w tej chwili 1 rok i waży 22kg. Dziękuję z góry za odp. i proszę o pomoc.

DAWKOWANIE

Profilaktycznie: stosujemy 2 tabletki dziennie na około 60 kg masy ciała

Dawka lecznicza to 1 tabletka na 10 kg masy ciała (u ludzi i można zastosować u zwierząt)

Opakowanie ParaProteX™  zawiera 100 tabletek.

Klasyczna kuracja oczyszczająco – lecznicza z grzybicy, gronkowca, robaków i innych drobnoustrojów:

1, 2 i 3 dzień kuracji przez pierwsze trzy dni – 1 tabletka rano na czczo (każdą tabletkę popijać minimum szklanka wody)

4, 5, i 6 dzień kuracji przez kolejne trzy dni – 2 tabletki (1 rano na czczo oraz na pół godz. przed kolacją  i minimum 2 godz. po wcześniejszym posiłku.

7, 8, i 9 dzień kuracji przez następne trzy dni – 3 tabletki ( rano, przed obiadem i przed kolacją wg. wcześniejszych wskazań)

10, 11 i 12 dzień kuracji znów zwiększamy dawkę o 1 tabletkę ParaProteX i uzyskujemy 4 tabletki, jako dzienną dawkę (1 rano na czczo, 1 w południe i 2 tabletki na wieczór)

13,  14  i 15 dzień kuracji analogicznie postępując, znów zwiększmy kuracje o 1 tabletkę uzyskując 5 tabletek ParaProteX jako dzienna dawka  ( 2 rano, 1 w południe, 2 wieczorem)

16 dzień i dalej do końca kuracji (odlicz 2 miesiące) zwiększamy dawkę do 6 tabletek dziennie i na tym pozostajemy ( 2 rano, 2 w południe i 2 wieczorem)

W celu uzyskania maksymalnego efektu szybkiego usuwania zalegających i powstających w wyniku wybijania pasożytów toksyn z organizmu, wskazane jest łączyć ParaProteX z NOPALINEM.
Zobacz film:
https://youtu.be/qMFcnFBobxE

KURACJA OCZYSZCZAJĄCA POWINNA TRWAĆ MINIMUM 3 MIESIĄCE DO PÓŁ ROKU, A W PRZYPADKU GRZYBIC NAWET DO ROKU CZASU. KONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ CZĘSTO, PYTAJ O ZESTAW WSPOMAGAJĄCY I PRZYSPIESZAJĄCY OCZYSZCZANIE, O DAWKOWANIE I DIETĘ.